Kategórie

Zobrazené produkty

Výrobcovia

Quatro

Testo 115i - Kliešťový teplomer

0560 2115 02

4029547022487

Testo

Vaša cena: 80,00 € bez DPH

96,00 €s DPH

Výrobca: Testo

Kliešťový teplomer testo 115i. Ovládanie cez smartfón, vhodný na detekciu porúch klimatizačných a chladiacich systémov.

Viac detailov

Testo 115i Kliešťový teplomer

Praktický kliešťový teplomer testo 115i, v kombinácii so smartphone-om alebo tabletom, je vhodný na detekciu porúch u klimatizačných a chladiacich systémov, obsluhu daných systémov a zároveň aj na ich uvedenie do prevádzky. Okrem toho je možné testo 115i použiť na meranie teploty vstupného potrubia a vracačky vo vykurovacej sústave. Pri meraní teploty v miestach, ktoré sú ďaleko od seba, testo 115i celý proces merania značne zjednodušuje – vďaka Bluetooth spojeniu so smartphone-om alebo tabletom. A v prípade že je zároveň použitý prístroj na meranie vysokého tlaku testo 549i, je možné vypočítať jednotlivé parametre chladiaceho systému (napr. prehriatie). Uživatelia môžu pohodlne odčítať namerané hodnoty na displeji svojho zariadenia vďaka nainštalovanej aplikacii testo Smart Probes App.​Všetky namerané údaje sú zobrazené vo forme grafu alebo tabuľky. Protokoly meraní je následne možné zaslať rovno e-mailom vo formáte *.pdf alebo *.xls. 

  • Kompaktný profesionálny merací prístroj z rady chytrých sond Testo na použitie so smartphonmi a tabletmi
  • Meranie vstupnej teploty a teploty vracačky na vykurovacích systémoch
  • Meranie teploty na chladiacich systémoch pre automatický výpočet prehriatia a podchladenia (v kombinácii s dalšími chytrými sondami)
  • Rýchla identifikácia teplotných zmien vďaka zobrazeniu krivky grafu
  • Analýza a zaslanie nameraných údajov pomocou aplikácie pre chytré sondy testo Smart Probes App
  • Úspora priestoru a jednoduchá preprava
  • Dosah Bluetooth® až 100 m

Aplikácia pre chytré sondy Testo Smart Probes App
Aplikácia premení Váš smartfón, alebo tablet na displej meracieho prístroja testo. Ovládanie meracieho prístroja a zobrazenie nameraných dát prebieha pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth nezávisle od miesta merania. Aplikácia Vám ponúka možnosť vytvorenia protokolu z merania, pridanie fotografií, komentárov a zaslanie protokolu pomocou emailu vo formáte PDF, alebo excel. Aplikácie je bezplatná, k dispozícii pre zariadenia Android a iOS. Pre stiahnutie aplikácie kliknite:

  

Obsah dodávky:
testo 115i, kliešťový teplomer s ovládaním pomocou smartfónu pre meranie na trubkách s priemerom 6 az 35 mm, batérie, výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrologii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.