Kategórie

Výrobcovia

Odborná elektrotechnická literatúra
Pre zvýšenie odborných vedomostí a aj pre uľahčenie Vašej práce Vám ponúkame odbornú elektrotechnickú literatúru od renomovaných autorov.

Odborná elektrotechnická literatúra 7 produkty

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • Autori: Ing. Ján Meravý, Ing. Jan Pohludka, Miloš Berec (2018) Práve vychádza prvé vydanie unikátnej "Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu", ktorá obsahuje informácie o najnovších predpisoch a normách z problematiky elektrického zariadenia v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu horľavých plynov, pár,...

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
  Skladom
 • Autor: Ing. Ján Meravý (2020) Šieste, aktualizované vydanie knihy "Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov", obsahuje informácie o nových tech. normách, právnych a bezp. predpisoch, nové postupy pri ochrane pred zásahom blesku a prepätím a nových zásadách v poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch elektr. prúdom.

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
  Skladom
 • Vypredané - predpokladaná dotlač v marci 2020Autor: Ján Meravý, Juraj Tománek (2016) V aguste 2016 vyšla nová odborná publikácia od autorov Ján Meravý, Juraj Tománek.Publikácia je vhodná pre všetkých elektrikárov a revíznych technikov ako pomôcka pri vykonávaní meracích činností.

 • Autor: Ján Meravý (2011) Publikácia je vhodná pre všetkých pracovníkov vykonávajúcich poučenia pre osoby bez elektrotechnického vzdelania.Je vlastne metodikou, ako vykonávať školenie, aký rozsah znalostí je treba zvoliť pre daný predmet činnosti poučených pracovníkov, ako často vykonávať takéto poučovanie a pod.

  13,20 € s DPH 12,00 € bez DPH
  Skladom
 • Autori: Ján Meravý, Peter Surový, Martin Herman, Vladimír Judiny (2012) Publikácia obsahuje základný prehľad z problematiky vysokého napätia z hľadiska najnovších predpisov a noriem. Obsahuje množstvo názorných obrázkov a fotografií na ľahšie pochopenie danej problematiky.

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
  Skladom
 • Autor: Ján Meravý (2019) Druhé, prepracované vydanie knihy Ing. Jána Meravého Autor v tejto knihe ukazuje správy postup pri výrobe rozvádzačov nízkeho napätia podľa súčasne platného súboru európskych noriem STN EN 61439-1 až STN EN 61439-6, čo všetko treba urobiť, aby bol rozvádzač správne vyrobený a umiestnený v priestore a akú dokumentáciu treba k...

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
  Skladom
 • Autor: Ján Meravý, Juraj Tománek (2019) Tretie, vydanie odbornej publikácie: Vykonávanie revízie elektrických zariadení po novom.Autori v knihe radia ako postupovať pri tvorbe písomného dokladu "Správa o výsledku odbornej prehliadky a odbornej skúšky elektrotechnického zariadenia", "Protokolu o revízii elektrických spotrebičov" a ďalších protokolov o...

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
  Skladom
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek