Kategórie

Výrobcovia

Quatro - jednoduchý nákup na splátky
Odborná elektrotechnická literatúra
Pre zvýšenie odborných vedomostí a aj pre uľahčenie Vašej práce Vám ponúkame odbornú elektrotechnickú literatúru od renomovaných autorov.

Odborná elektrotechnická literatúra 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • Autori: Ing. Ján Meravý, Ing. Jan Pohludka, Miloš Berec (2018) Práve vychádza prvé vydanie unikátnej "Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu", ktorá obsahuje informácie o najnovších predpisoch a normách z problematiky elektrického zariadenia v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu horľavých plynov, pár,...

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
 • Autor: Ing. Ján Meravý (2020) Šieste, aktualizované vydanie knihy "Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov", obsahuje informácie o nových tech. normách, právnych a bezp. predpisoch, nové postupy pri ochrane pred zásahom blesku a prepätím a nových zásadách v poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch elektr. prúdom.

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
 • Autor: Ján Meravý, Juraj Tománek (2016) V aguste 2016 vyšla nová odborná publikácia od autorov Ján Meravý, Juraj Tománek.Publikácia je vhodná pre všetkých elektrikárov a revíznych technikov ako pomôcka pri vykonávaní meracích činností.

  15,00 € s DPH 13,64 € bez DPH
 • VYPREDANÉAutori: Ján Meravý, Peter Surový, Martin Herman, Vladimír Judiny (2012) Publikácia obsahuje základný prehľad z problematiky vysokého napätia z hľadiska najnovších predpisov a noriem. Obsahuje množstvo názorných obrázkov a fotografií na ľahšie pochopenie danej problematiky.

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
 • Autor: Ján Meravý (2022) 3. aktualizované vydanie Autor v knihe ukazuje správy postup pri výrobe rozvádzačov nízkeho napätia podľa súčasne platného súboru európskych noriem STN EN 61439-1 až STN EN 61439-6, čo všetko treba urobiť, aby bol rozvádzač správne vyrobený a umiestnený v priestore a akú dokumentáciu treba k vyrobenému rozvádzaču doložiť.

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
 • Autor: Ján Meravý, Juraj Tománek (2019) Tretie, vydanie odbornej publikácie: Vykonávanie revízie elektrických zariadení po novom.Autori v knihe radia ako postupovať pri tvorbe písomného dokladu "Správa o výsledku odbornej prehliadky a odbornej skúšky elektrotechnického zariadenia", "Protokolu o revízii elektrických spotrebičov" a ďalších protokolov o...

  16,00 € s DPH 14,55 € bez DPH
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek