Kategórie
Výrobcovia / značky

Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu

Autori: Ing. Ján Meravý, Ing. Jan Pohludka, Miloš Berec (2018)

Práve vychádza prvé vydanie unikátnej "Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu", ktorá obsahuje informácie o najnovších predpisoch a normách z problematiky elektrického zariadenia v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu horľavých plynov, pár, prachov a výbušnín.

Viac detailov


Vaša cena: 16,00 € s DPH
14,55 € bez DPH

6 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Autori: Ing. Ján Meravý, Ing. Jan Pohludka, Miloš Berec
Rok vydania: 2018

Autori do tejto knižky vložili svoje dlhoročné skúsenosti z pohľadu najnovších predpisov a noriem z problematiky elektrického zariadenia v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Zámerom autorov bolo zhromaždiť dostatočné množstvo aktuálnych informácií a prehľadne ich poskytnúť pracovníkom, ktorí pracujú v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu horľavých plynov, pár, prachov a výbušnín.
Kniha je vhodným študijným podkladom pre pracovníkov k získaniu odbornej elektrotechnickej spôsobilosti v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu ako aj pre projektantov a revíznych technikov pracujúcich v tejto oblasti. Obsahuje dostatok názorných obrázkov a fotografií pre ľahšie pochopenie danej problematiky ako aj praktické ukážky označovania elektrických zariadení v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu.
Svoje vedomosti si môžu elektrotechnici overiť v závere knižky na množstve predložených testov.
Táto knižka je vhodným materiálom pre udržiavanie si odbornej spôsobilosti pri činnostiach na elektrických zariadeniach v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu.

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Daň 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Kategórie článkov

         PODPORUJEME:

https://encyklopediapoznania.sk/data/organizacie/cerveny_nos/logo1.png


______________________________

Navštívte aj naše ďalšie weby:

 
      www.reviznipristroje.cz


 
     www.meraciatechnika.sk