Kategórie

Zobrazené produkty

Výrobcovia

Vykonávanie revízie elektrických zariadení po novom Zväčšiť

Vykonávanie revízie elektrických zariadení po novom

Vaša cena: 0,00 € bez DPH

0,00 €s DPH

Autor: Ján Meravý, Juraj Tománek (2015)

Druhé, prepracované vydanie odbornej knihy: Vykonávanie revízie elektrických zariadení po novom.
Autori v knihe radia ako postupovať pri tvorbe písomného dokladu Správe o výsledku odbornej prehliadky a odbornej skúšky elektrotechnického zariadenia, Protokolu revízii elektrických spotrebičoch a ďalších protokolov o meraní.


VYPREDANÉ!!!

Viac detailov

VYPREDANÉ!!!

Autor: Ján Meravý, Juraj Tománek (2015)

Druhé, prepracované vydanie odbornej knihy: Vykonávanie revízie elektrických zariadení po novom.

Autori v tejto publikácii radia, ako postupovať pri tvorbe písomného dokladu Správe o výsledku odbornej prehliadky a odbornej skúšky elektrického zariadenia, Protokolu o revízii elektrických spotrebičov a ďalších protokolov o meraní. Ukazujú, ako si vytvoriť vlastný Pracovný postup na výkon odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení, ktorý je povinnosťou pre každého revízneho technika podľa rozsahu jemu vydaného osvedčenia. K tomu predkladajú možné vzory písomných správ, ako postupovať pri odbornej prehliadke a odbornej skúške elektrických zariadení, pri revízii elektrických spotrebičov a pod..
Autori sú revízni technici a v tejto knižke zhrnuli svoje bohaté poznatky z viac ako 40 ročnej praxe. Knižka je určená hlavne pre revíznych technikov, ale dobre poslúži aj pre elektroinštalatérov, vykonávajúcich revízie elektrických spotrebičov v prevádzke, projektantov, energetikov ako aj pre širokú elektrotechnickú verejnosť.