Kategórie

Zobrazené produkty

Výrobcovia

Quatro

S1-1568 - merač izolačných odporov

5036175226322

Megger

Vaša cena: 6 567,00 € bez DPH

7 880,40 €s DPH

Výrobca: Megger
S1-1568 - tester izolácie napätím 15 kV, rozsah do 35 TΩ, zvýšená šumová odolnosť do 8mA, skratový prúd 6mA, PI, DAR, DD, USB, Bluetooth, kapacita, napätie.

Viac detailov

Katalógový list_eng

MEGGER S1-1568 je tester izolácie zo zvýšenou šumovou odolnosťou (do 8mA), zvýšeným skratovým/nabíjacím prúdom (6 mA), rozsahom merania až do 35 TΩ a testovacím napätím až 15 kV.

Okrem klasického merania izolačného odporu ponúka aj prídavné diagnostické merania ako je meranie polarizačného indexu, test dielektrickej absorpcie (DAR), stupňovitý test, DD test (reabsorpčný prúd) a Ramp test. Okrem toho meria kapacitu a napätie.

Jednoduchosť ovládania je dosiahnutá pomocou dvoch otočných prepínačov a veľkého podsvieteného displeja, ktorý umožňuje súčasné zobrazenie viacerých výsledkov.
Prístroj má internú pamäť pre ukladanie výsledkov s dátumovou a časovou značkou s možnosťou streamovania alebo prenosu na PC cez Bluetooth rozhranie.Výrobcovia originálnych zariadení a opravári uvítajú funkciu diaľkového ovládania riadenie merania z PC cez USB-kábel, ktorá im umožňuje automatizovať testovanie odporu vo výrobnom závode, rovnako ako technici v rozvodniach, ktorí chcú pracovať z pohodlnejšej a bezpečnejšej vzdialenosti.
Séria S1 má dvojitý dizajn puzdra s pevným vonkajším puzdrom, ktoré chráni tester pred nárazmi a pádmi, a vnútorné puzdro spomaľujúce horenie.
Krytie puzdra zabraňuje vniknutiu vlhkosti a prachu pri skladovaní alebo prenášaní nástroja.

Vopred nakonfigurované diagnostické testy zahŕňajú polarizačný index (PI), pomer dielektrickej absorpcie (DAR), dielektrický výboj (DD), krokové napätie (SV) a test rampy. Pokročilé ukladanie do pamäte zahŕňa označovanie výsledkov časom/dátumom, zaznamenávanie údajov a vyvolávanie výsledkov na obrazovku.

Plne izolované rozhranie USB alebo zabudované rozhranie Bluetooth® sa používa na bezpečný prenos údajov do softvéru na správu majetku Megger; Balíky PowerDB Pro, Advanced alebo Lite.

Prehľad modelov a technických parametrov série VN-testerov izolácie Megger: 
 MIT_S1_Prehlad